9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Харківське підприємство “Електроважмаш” продовжує співпрацю з “Богдан Моторс”

Після успішного виконання замовлення Державним підприємством “Електроважмаш” по виготовленню електродвигунів для вітчизняних тролейбусів “Богдан Моторс”, сторони уклали нову важливу угоду.

Під час Economic Forum 2018 сторони підписали домовленість про стратегічне партнерство в результаті якого очікуються, що нові вітчизняні тролейбуси “Богдан” будуть комплектуватись українськими двигунами виробництва “Електроважмаш”.

Раніше “Електроважмаш” вже поставив для тролейбусів компанії «Богдан Моторс» 40 електродвигунів в рамках контракту між заводами.

Нагадаємо, що нещодавно Державне підприємство “Електроважмаш” виготовив 1000-й електродвигун ЭД133КУХЛ1 – модернізовану модель ЕД133УХЛ1.

Державне підприємство “Завод «Електроважмаш» — провідне підприємство України з розробки та виробництва турбо- і гідрогенераторів, крупних електричних машин постійного струму для різних галузей народного господарства, єдиний в Україні постачальник комплектного електрообладнання для залізничного та міського електротранспорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають