9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Документ був підписаний 8 квітня, в ході Міжнародного форуму “Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст”.

Як повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, протягом декількох років Харків планує закупити близько 500 автобусів турецького виробництва, які стануть основою для створення в місті муніципального автобусного громадського транспорту.

“Автобуси просторі, з низькою підлогою, з антивандальним покриттям. Це автобуси зовсім іншого рівня і класу, вони будуть муніципальними. Це дозволить нам утримувати тарифи та забезпечувати стабільність перевезень”, – підкреслив Терехов.

blank

Він зазначив, що в цьому році місто закупить близько 150 автобусів різного класу: 8-метрові автобуси курсуватимуть у години пік, 6-метрові – коли трафік буде меншим.

blank

Решту автобусів будуть збирати в Харкові.

“Ми домовилися з нашими турецькими партнерами про те, що ці автобуси будуть збирати у нас в місті. Для цього ми створимо близько 300 робочих місць. На базі якого підприємства це буде відбуватися, вирішуватимуть турецькі інвестори. Але переговори з місцевим бізнесом вже ведуться. Для Харкова це економічно вигідний проєкт”, – додав секретар Харківської міської ради.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають