9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Гайворонські залізничники відновили унікальний вузькоколійний тепловоз (фото)

В обертовому депо ст. Гайворон регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» повністю завершено ремонт вузькоколійного тепловозу ТУ2-179, який було пошкоджено пожежею в серпні минулого року, повідомляє Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Протягом 4 місяців в умовах депо залізничники здійснили повну заміну електропроводки, ремонт автогальмівного обладнання, електродвигуна, кузова. Машину пофарбовано спеціальною автомобільною емаллю:

blank
Відновлений після пожежі ТУ2-179 Фото: Укрзалізниця

Головною складністю під час проведення ремонту було відсутність запасів запчастин на складах для рідкісних вузькоколійних локомотивів, а капітальний ремонт тепловозів вузької колії не передбачався у найближчий час. Більш того, обслуговують вузькоколійну дільницю Одеській залізниці лише 4 тепловози, тому вихід з ладу однієї одиниці становило суттєву проблему для приміських пасажирських перевезень в регіоні. Саме з цієї причини залізничники оперативно прийняли рішення щодо ремонту, а необхідні деталі виготовляли та збирали на місці.

Зараз ремонт тепловозу завершено. В службі локомотивного господарства регіональної філії оцінили роботу фахівців депо на відмінно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають