9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Французька компанія ALSTOM має намір виготовляти електролокомотиви в Україні для потреб Укрзалізниці

Сьогодні команда Офісу Національної інвестиційної ради зустрілася з представниками компанії ALSTOM, одного зі світових лідерів машинобудівної індустрії та провідних виробників залізничного транспорту.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Офісу Національної інвестиційної ради.

Візит до Києва – це перший крок до реалізації проекту з виробництва електричної тяги для ПАТ «Укрзалізниця» з високим рівнем локалізації робіт на українських підприємствах. Крім того, в компанії розглядають можливість відкриття представництва в Києві та створення технологічного хабу для виготовлення запчастин, що забезпечуватиме виробничі потужності компанії.

Щойно зустрівся з французькою ALSTOM – третім у світі найбільшим виробником енергетичного обладнання та залізничного транспорту. Компанія приїхала в Україну з інвестиціями і шукає майданчик для відкриття спільних або нових виробничих потужностей. Потрібні також ІТ-партнери, інженерні рішення, виробники електро- та механічного обладнання, партнери для спільного виробництва електровозів та запчастин до них, – написав Перший віце-прем’єр-міністр України-міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів на своїй сторінці у Facebook.

Фото Степана Кубіва.

Зараз Alstom знаходяться в процесі вибору партнерів для локалізації робіт в Україні та залучення фінансування. До кінця червня компанія матиме готову пакетну пропозицію співпраці з Україною.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають