9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Франція готова фінансувати купівлю Україною локомотивів для залізниці

Про готовність Франції фінансувати проєкт придбання Україною локомотивів компанії Alstom заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Таку заяву він зробив у ході зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу уряду України.

За словами прем’єра, сторони домовилися про співпрацю за двома великим стратегічним напрямкам. Мова йде про локалізацію виробництва локомотивів на електричній тязі. Шмигаль зазначив, що в рамках цієї програми саме українські підприємства можуть стати частиною великого виробничого ланцюга.

Вдячний владі Франції, які розробили і фінансуватимуть цей проєкт. За цей жест політичної та економічної підтримки, – сказав прем’єр-міністр.

За словами глави уряду, одним з аспектів цієї програми може стати виділення Францією 100 млн євро на модернізацію залізничних ділянок, рухомого складу тощо. Крім того, сторін обговорили проект будівництва заводу з очищення води в Маріуполі.

Раніше французька компанія-виробник рухомого складу Alstom відкрила представництво в Україні. Французька компанія також розробляє проєкт з виробництва електровозів для України і Грузії з загальним ринком в 350 локомотивів до 2025-го року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають