9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Foton Motors має намір створити свої виробничі потужності в Україні з виробництву електробусів та тролейбусів

blankПосол України в КНР Олег Дьомін відвідав автомобільний завод відомого китайського виробника «ФОТОН», розташований у Пекіні.

Цей промисловий майданчик, у першу чергу, забезпечує транспортом столицю Китаю з населенням понад 22 млн. жителів, де головним чинником є екологічна безпека. Були оглянуті цехи, в яких відбувається збірка сучасного міського транспорту – електроавтобусів та тролейбусів.  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Посольства України в КНР.

Після відвідання виробництва відбулось обговорення шляхів поглиблення співробітництва з компанією «ФОТОН», беручи до уваги, що це китайське підприємство присутнє на українському ринку вже 10 років. Було відмічено, що процес децентралізації в Україні створив умови для збільшення обсягів коштів у місцевих бюджетах, що виділяються для оновлення міського автопарку. У цьому контексті, міська влада в Україні готова розглядати закупівлю сучасного екологічного транспорту з КНР через призначені тендери.

Перспективною ділянкою майбутнього співробітництва є створення виробничих потужностей «Фотона» в Україні. Сторони домовились, що найближчим часом таке співробітництво буде обговорено з низкою українських підприємств, які зацікавлені в організації збірки автотранспорту в нашій країні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають