9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 16 Січня, 2022

Фото: Волинські школи отримали 15 шкільних автобусів вітчизняного виробництва

Волинські школи отримали 15 “Шкільних автобусів” виробництва ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс»»

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку корпорації Богдан у Facebook.

Над реалізацією державної програми «Шкільний автобус» у Волинській області працюють уже третій рік поспіль, як результат – 15 одиниць техніки знову прямують до навчальних закладів краю.

Офіційне вручення ключів відбулося сьогодні, 12 січня 2018 року, за участі голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, його заступників, голів райдержадміністрацій та начальників місцевих відділів освіти. Урочиста передача транспорту відбулася на Київському майдані міста Луцька.

Нагадаємо, що у 2017 році придбано 23 шкільні автобуси, загальна вартість яких 38 млн 605,5 тис. грн: із Державного бюджету надійшло 29 млн 559,6 тис. грн, решта – співфінансування із місцевих скарбниць у сумі 9 млн 45,9 тис. грн. Варто зазначити, що 14 одиниць із вказаного транспорту придбано для тих районів, де у 2014-му автобуси вилучили для комплектування Збройних Сил України.

Минулоріч уже встигли передати 8 одиниць техніки: 3 – до Луцького району, два – Ратнівському, а по одному автобусу отримали Ківерцівський, Любомльський та Ковельський райони.
За матеріалами Волинської обласної державної адміністрації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають