9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Фото: Укрзалізниця запустить поїзд Київ-Запоріжжя з нових вагонів-трансформерів

У листопаді 2017 року Укрзалізниця запустить новий поїзд за напрямком Київ – Запоріжжя. Він буде сформований повністю із нових вагонів-трансформерів, що виробляються Крюківським вагонобудівним заводом.

Поїзд курсуватиме з Києва до Запоріжжя у ночі як «Нічний експрес». Зворотній маршрут-повернення до Києва буде пролягати в день і поїзд отримує категорію «Інтерсіті+» Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні.

Для формування цього поїзда Укрзалізниця отримала вже 8 вагонів-трансформерів, ще два вагони компанія очікує у найближчий час. Конструктивні особливості вагонів дозволяють перевозити пасажирів як  місцями для сидінь, так і спальними місцями.

Євген Кравцов зазначив – «Призначення нового поїзда дозволить вирішити проблему з вивозом пасажирів, яку на сьогодні мають Запоріжжя та Дніпро – осередки досить великих агломерацій. Українці подорожують усе більше як у справах, так і з метою відпочинку – цілком можливо, що потреба в корегуванні звичних маршрутів пасажирських поїздів зростатиме. Тому Укрзалізниця продовжує аналізувати попит і в подальшому пропонуватиме нові зручні варіанти подорожей»

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що Крюківський вагонобудівний завод виграв тендер на поставку 38 вагонів для “Укрзалізниці”

Останні новини:

Зараз читають