9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Січня, 2021

Фото: У Івано-Франківську запустили нову лінію з виробництва сучасних пральних машин

 • У середу, першого серпня, за участі посла Швеції в Україні Мартіна Хаґстрьом, Electrolux на заводі у приміських Микитинцях запустило нову лінію виробництва вузьких пральних машин Electrolux PerfectCare.

  Виробничий процес на Прикарпатті побудований за міжнародними стандартами, вся техніка перевіряється на відповідність до вимог міжнародної системи контролю якості. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на galka.if.ua.

  Перевага пральної машинки Electrolux PerfectCare у тому, що вони маленькі, але попри це вони дуже потужні. Досконалі технології забезпечують не просто очищення одягу, а й збереження кольору, форми і текстури речей. Більше того, розумна техніка сама обирає оптимальну програму та цикл прання залежно від типу і складу тканини та завантаження барабану.

  Мартін Хаґстрьом, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні, каже, що це дуже важлива інвестиція Швеції в Україну і в Івано-Франківську область.

  Я щасливий побачити результати довгострокової кооперації Швеції й України. Швеція дуже зацікавлена в тому, щоб розвивати торговівідносини та бізнес з Україною. Ця фабрика відіграє велику роль в експорті країни до Швеції. У той же час ми маємо розуміти, що цей рівень є не досить високим, і хочемо поглибити співпрацю між нашими державами. Насправді щасливий бути на презентації нової лінійки продукції від “Електролюксу”.

  Олександр Кузик, директор ДП “Електролюкс ЛЛС”, зазначив, що компанія має шведське коріння і повністю відповідає її ідеології.

  ”Електролюкс” – це компанія для людей. Ми хочемо, щоб життя кожного з нас було кращим і легшим. Протягом року ми виготовляємо близько 60 мільйонів одиниць побутової техніки. Наш тогорічний товарообіг становить 122 мільярди шведських крон. Наша стратегія – бути кращими у своєму класі для споживачів і партнерів, – каже Кузик.

  За словами Олександра Кузика, компанія використовує інноваційні технології та розробки для виготовлення побутової техніки.

  Новий модельний ряд пральних машинок вже отримав у цьому році нагороду за дизайн. У приладі з’явилася антиалергійна програма, а також програми, призначені для прання дитячого одягу, джинсів, виробів з вовни. Машинка має інвертерний мотор, який забезпечує тишу під час її роботи.

  Більше 65% пральних машин, виготовлених на франківському заводі, йдуть на експорт до Швеції, Польщі, Італії, Угорщини, Хорватії й інших країн Європи та Кавказу. Олександр Кузик додає, всупереч тому, що українці схильні ставити під сумнів українське виробництво, компанія доводить споживачам, що й вітчизняна компанія може виготовляти сучасну надійну техніку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці безпілотного винищувача MIUS.

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною обладнання. Роботи проводяться в рамках...

  Українських військових екіпірують високотехнологічним обладнанням українського виробництва

  Найближчим часом українські військові будуть оснащені й екіпіровані за зраском бійців НАТО. Адже над цим сьогодні працює одеський завод Telecard – єдине...

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Зараз читають

  Для Збройних сил України розробили новий бронежилет

  Для військовослужбовців Збройних сил України розробили новий бронежилет. У вимогах до бронежилета було визначено, щоб він відповідав...

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення...

  П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

  У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA,...

  “Антонов” замовив у США дослідно-конструкторську роботу для літака Aн-178-100Р

  Державне підприємство "Антонов", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", уклало з компанією зі Сполучених Штатів угоду...