9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Фото: ПрАТ «АвтоКрАЗ» за 2017 рік виготовив в інтересах “Укргазвидобування” близько 200 вантажівок

У 2017 році до філій “Укргазвидобування” надійшло близько 200 одиниць нової техніки КрАЗ та спецвиробів на його базі, серед яких тягачі, автокрани, автоцистерни, самоскиди, лабораторії та трубовози

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на медіа-центр корпорації “АвтоКрАЗ”.

Основною спецвиробів стали повнопривідні вантажівки, які найбільше підходять для роботи в умовах віддаленої місцевості.

Наразі відвантаження «КрАЗом» виготовленої продукції на замовлення «Укргазвидобування» тривають. Так учора, 9 січня, відвантаженням останнього автокрану КС-55713 на адресу ПАТ «Укргазвидобування» Кременчуцький автозавод завершив виконання одного із контрактів із цим контрагентом.

Кременчуцький автозавод розраховує на розвиток партнерських відносин із цим контрагентом і в поточному році. Український виробник – завод КрАЗ – дуже цінує, що вітчизняна нафтогазова промисловість віддає перевагу національному продукту, замовляючи під свої потреби різну спецтехніку на базі КрАЗу.

КрАЗ готовий активно розвивати співпрацю і з другими бюджетними та комерційними  підприємствами , виробляючи для розвитку економіки країни сучасну ефективну спецтехніку із різними технічними параметрами, колісними формулами та компонувальними  рішеннями.

 

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають