9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Грудня, 2022

Фото: На виставці в Києві показали незвичайний КрАЗ з гідротрансміссією

На спеціалізованій виставці «КомунТех 2017», що проходила в Києві, показали  інноваційний автомобіль-пилосос, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі

Одним з найцікавіших експонатів спеціалізованої виставки «КомунТех 2017», що проходила в Києві з 7 по 9 листопада, став автомобіль КрАЗ з гідростатичною трансмісією. Ця вакуумна підмітально-прибиральна машина виготовлена ​​на Крюківському вагонобудівному заводі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на АвтоЦентр

Машина має індекс КВБЗ-4001 і побудована на шасі КрАЗ-5401Н2. Гідростатична трансмісія включається тоді, коли потрібно залучити підмітально-прибиральне обладнання.

Застосування гідростатичної трансмісії дало нам можливість використовувати для приводу спецобладнання штатний двигун автомобіля, – розповідає Михайло Жердєв, керівник групи по комунальній техніці ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»

Відсутність додаткового двигуна поліпшило не тільки економічність машини, але і підвищило її продуктивність, так звільнилося місце для більш містких баків для води.  Баки виконані з нержавіючої сталі, так само як і бункер для сміття корисним об’ємом 6,5 кубометрів. Маса зібраного сміття і бруду досягає 8000 кг.

Ширина прибиральної зони – не менше 2,3 м, і все це при досить компактних розмірах, адже шасі КрАЗ-5401Н2 має колісну базу всього 3400 мм. Загальна довжина машини всього 6,16 м, що робить її надманеврений в міських умовах. Робоча швидкість автомобіля – до 8 км/год.

Центральна циліндрична щітка має діаметр 400 мм і довжину 1300 мм. Лоткова щітка має діаметр 700 мм. Діаметр всмоктуючого рукава – 250 мм. Примітно, що він має металевий подовжувач, який допомагає прибирати сміття.

Унікальний пилосос існує поки тільки в одному екземплярі. Машина істотно дешевше своїх зарубіжних аналогів, вона вже продана та успішно працює на вулицях рідного міста – Кременчука.

До речі, поруч з КВБЗ-4001 була представлена ​​ще одна підмітально-прибиральна машина, виготовлена ​​Крюківським вагонобудівним заводом, це «Чистий шлях». Вона виконана у вигляді причепа, який буксирує автомобіль-самоскид. Має механічний привід і пряме завантаження сміття. Відмітна особливість – двосхилий ошиновка. Ширина підмітання регулюється від 2500 до 3000 мм. Швидкість підмітання – від 0,5 до 25 км/год. Продуктивність підмітання до 1,2 тонни у хвилину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають