9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Фото: На трамвайні колії Вінниці вийшов шостий трамвай власного виробництва «VinWay»

Минулого тижня КП «Вінницька транспортна компанія» випустила на маршрут черговий трамвай власного виробництва – «VinWay» – довжиною 16 метрів та зі вставкою з низькою підлогою. Це вже другий трамвай із запланованих на 2017 рік чотирьох.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Вежа.

Трамвай виготовили на базі вагону «Т-4», також транспортники провели обкатку нового «VinWay» на всіх маршрутах і отримали позитивний висновок від технічної регіональної інспекції щодо експлуатації трамваю. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Як і попередні, трамвай обладнаний чеською системою керування двигунами. У новому вагоні удосконалено систему дверного приводу. Зокрема полегшено відкриття дверей механічним способом в аварійному випадку, – йдеться у дописі.

Загалом у 2017 році у Вінниці запланували модернізувати чотири вагони: один 31-метровий та три 16-метрових. Як запевнив Сергій Моргунов у своєму дописі, всі роботи йдуть згідно графіку, тому до кінця поточного року в місті з’являться ще чотири нових трамваї власного виробництва.

Останні новини:

Зараз читають