9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Фото: «КВБЗ» представив нову комунальну техніку на Міжнародній спеціалізованій виставці «КомунТех-2017»

Завод представив на виставці два натурних зразки комунальної техніки, створеної заводськими конструкторами та виготовленої в цехах підприємства: підмітально-прибиральну машину (ПУМ) «Чистий шлях» і вакуумну підмітально-прибиральну машину

На виставці працював також експозиційний стенд КВБЗ, де відвідувачі могли ознайомитися з авторськими світлинами контейнерної продукції й комунальної техніки, отримати буклети з їх технічними параметрами та характеристиками, де фахівці заводу спілкувалися з учасниками та відвідувачами виставки, вели переговори, рекламували продукцію. Повідомляє Національний промисловий портал.

На виставці було дуже багато представників комунальних підприємств з усіх регіонів України. Ми разом з керівником групи комунальної техніки Михайлом Жердєвим ледь встигали показувати наші машини, відповідати на численні запитання. Непідробний інтерес протягом усіх трьох днів викликала причіпна підмітально-прибиральна машина «Чистий шлях», перший зразок якої вже рік успішно експлуатується в Кременчуці. Було очевидно, що комунальникам, які живуть і працюють в середніх і малих містах країни, дуже потрібна така недорога і надійна техніка. Крім того, наш «Чистий шлях» був єдиним натурних зразком у своєму класі. А для господарників дуже важливо побачити техніку своїми очима, оглянути з усіх боків механізми, помацати, що називається, рукамиб – каже начальник технічного відділу дослідного виробництва загального машинобудування КВБЗ Юрія Холодний

Що стосується пилососа «Чистий шлях – центр», то всі відвідувачі відзначили красоту та сучасність машини. Але на виставці було ще чотири продукти такого класу. У тому числі невеликі машини для прибирання тротуарів.

КВБЗ пішов на витрати по створенню нової техніки і підготовці виробництва, щоб у країні була ще одна підгалузь машинобудування – комунальне машинобудування. Відгуки про пилосос «Чистий шлях-центр» позитивні. Нагадаємо, що вакуумний пилосос базується на шасі автомобіля, має систему щіток, підбирачів, кузов з бункером для 8 тонн кошторис і баки для води загальним об’ємом 3000 літрів. За бажанням замовника може укомплектовуватися відвалом для прибирання снігу.

Підмітально-прибиральна машина «Чистий шлях» призначена для швидкісного прибирання вулиць, магістралей і завантаження змету в кузов самоскида, до якого причеплена. Вона зволожує дорожню поверхню за допомогою системи зрошення (запас води – 1500 літрів). Ширина підмітання за допомогою двох бічних і однієї центральної щітки – 3 метри.

Зі зразками продукції для комунального господарства від крюківських вагонобудівників ознайомився перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-побутової сфери Едуард Кругляк. Організатори виставки – ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України, Асоціації міст України – вручили представникам КВБЗ диплом за участь в «КомунТех – 2017».

Юрій Холодний підкреслив, що проведені переговори з потенційними постачальниками комплектуючих українського виробництва, журналістами спеціалізованих видань. Адже випуск комунальної техніки на КВБЗ – в процесі становлення, і дуже важливо знайти надійних партнерів, забезпечити техніці гідну рекламу.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають