9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Фото: КВБЗ передав Укрзалізниці чергову партію пасажирських вагонів

У жовтні Крюківський вагонобудівний завод передав Укрзалізниці ще 10 новозбудованих купейних вагонів, чотири з яких – вагони-трансформери

Перші три поставлених УЗ вагони моделі 61-779 залізничники по одному включили до складу поїздів Київ – Ужгород, Київ – Трускавець, Київ – Новоолексіївка. Із вагонів наступних партій вирішили формувати окремі состави, які будуть працювати на популярних у пасажирів маршрутах. Вже 23 пасажирських вагони з 38 обумовлених цьогорічним контрактом поповнили парк залізничного відомства.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу  підприємства.

Наприкінці жовтня, Укрзалізниця відкрила швидке сполучення між Львовом та Одесою.  Експрес склали переважно з нових пасажирських вагонів виробництва ПАТ «КВБЗ». Сім з десяти вагонів експреса – крюківські, решта три – після капітально-відновлювального ремонту УЗ.
У формування цього поїзда було вкладено майже 200 млн гривень. Очевидно, що інвестування в оновлення пасажирського рухомого складу– сьогодні не просто важливо, а життєво необхідно для подальшої успішної роботи відомства.
У листопаді Укрзалізниця запустить потяг Київ – Запоріжжя, сформований з нових вагонів з меблями, що трансформуються, виготовлених на КВБЗ. З Києва він курсуватиме як «Нічний експрес», а із Запоріжжя – як «Інтерсіті+».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають