9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Фото: Капітально відремонтована “електричка” вийшла на маршрут Київ-Фастів

Укрзалізниця закінчила капітально-відновлювальний ремонт чергового десятивагонного приміського електропоїзда, що відсьогодні обслуговує пасажирів на маршруті Київ – Фастів.

Про це повідомляє Медіацентр Магістріль

«Усі роботи з модернізації електропоїздів проводимо на власних потужностях – Київському електровагоноремонтому заводі. Загалом з початку року модернізовано 58 вагонів приміських електропоїздів», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Наразі модернізовані приміські електропоїзди вже обслуговують пасажирів за маршрутами Львів – Сянки, Київ – Роток, Харків – Лиман та Київ – Фастів.

blank
Електропоїзд ЕР9М-542 після капітального ремонту

З метою підвищення рівня комфорту для пасажирів в електропоїздах оновлено інтер’єр і екстер’єр, вжито заходів для покращення експлуатації рухомого складу, зокрема замінено низку вузлів і агрегатів, світлосигнальне обладнання та інше. Також модернізовано систему освітлення салонів вагонів електропоїзда – облаштована «світлова лінія» зі світильниками на базі світлодіодів, встановлені електронні маршрутні вказівники на лобових частинах головних вагонів, електронна нумерація вагонів, сучасна звукова та візуальна система оповіщення пасажирів.

blank
Електропоїзд ЕР9М-542 після капітального ремонту

Окрім того, вагони обладнані новими герметичними віконними блоками зі склопакетами та сонцезахисними ролетними шторами, новими сидіннями з покращеними ергономічними властивостями, оновлено систему опалення з можливістю встановлення температури в салонах.

Залізничники сподіваються, що пасажири належним чином оцінять відремонтовані поїзди та ставитимуться до рухомого складу відповідно – дбайливо й акуратно, адже рівень комфорту значною мірою залежить саме від пасажирів.

Останні новини:

Зараз читають