9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Фото: Інгулецький ГЗК отримав нову вітчизняну спецмашину

Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінату отримав нову автоцистерну АЦ-6 на шасі КрАЗ-5233НЕ.

Про це повідомляє прес-служба компанії

Шестикубова автоцистерна для перевезення і тимчасового зберігання питної води буде доставляти питну воду інгулецьким гірникам прямо у кар’єри та на інші важкодоступні промислові об’єкти.

База автоцистерни – серійний, без додаткових опцій, повнопривідний автомобіль моделі КрАЗ- 5233НЕ (4х4). На нього українським виробником надбудов – одеською компанією ООО “Эверласт”, змонтована двосекційна цистерна з термоізоляцією 50 мм, яка виготовлена з харчової полірованої нержавіючої сталі AISI 304.

Із року в рік українські ГЗК, удосконалюючи свої технологічні процеси, розміщують на «КрАЗі» нехай і невеликими партіями, але стабільно, замовлення на виготовлення нової спецтехніки – вахтовок, автоцистерн для нафтопродуктів та питної води, комбіновані дорожні машини, бортові і самоскиди з гідроманіпуляторами, автовишки і пожежні автомобілі. За базу, як правило, гірники обирають повнопривідні моделі КрАЗ 4х4 і 6х6, що мають високі технічні властивості із прохідності і здатності витримувати надмірні навантаження.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають