9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Фото: «Харківський завод підйомно-транспортного устаткування» відвантажило «АрселорМіттал Кривий Ріг» кран вантажопідйомністю 16 тонн

З цеху «Блюмінг» Харківського заводу підйомно-транспортного оборудованіяі на адресу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвантажено пратцен кран вантажопідйомністю 16 т.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Слід зазначити, що це вже другий пратцен кран, що поставляється ТОВ «ХЗПТО» на адресу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Досвід поставки попереднього крана дозволив фахівцям ТОВ «ХЗПТО» підійти комплексно до вирішення завдань, поставлених замовником, а відповідно максимальному задоволенню потреб при експлуатації обладнання.

ТОВ «Харківський завод підйомно-транспортного устаткування» працює на ринку підйомно-транспортного устаткування з 1931 року. Основними замовниками продукції заводу є підприємства металургії, гірничо-видобувної промисловості, будівельної галузі та машинобудування. За 85 років своєї історії підприємство відвантажило замовникам в 40 країнах світу понад дев’ять тисяч мостових кранів різних типів і призначення. Підприємство виготовляє сучасні мостові і козлові крани, канатні дороги, фунікулери, електроталі, грейфера, різні вантажозахватні пристосування, виготовлені відповідно до вимог національних і міжнародних стандартів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають