9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Фото: Дослідний зразок трисекційного трамваю К1М6 «Татра-Юг» розпочав випробування в Кам’янському

Трисекційний частково низькопідлоговий трамвай К1М6, створений Одесько-дніпровської компанією “Татра-Юг”, після двох років розробки починає випробування в місті Кам’янське.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Южный Курьер.

12 вересня в Кам’янське привезли в напіврозібраному вигляді для проведення випробувань і сертифікації новенький трисекційний трамвай моделі К1М6, створений компанією “Татра-Юг”, головний офіс якої знаходиться в Одесі, а виробничі потужності – в Дніпрі на майданчиках заводу “Південмаш”.

В Кам’янське вагон привезли розібраним на три секції. За словами заступника директора ТОВ “Татра-Юг” Володимира Романюхи, цей трамвай є абсолютно новою розробкою конструкторів і інженерів. На даний момент він виготовлений в єдиному екземплярі. Щоб отримати сертифікат державного зразка, що дає право серійного випуску та роботи на пасажирських маршрутах, трамвай має пройти випробування. У Кам’янському трамвай для початку пройде тестування на коліях депо, після цього ходові випробування на міських лініях. Всього випробування триватимуть не менше 10-14 днів.

Даний трамвай має в довжину 26 метрів, три секції і три ходові візки. У салоні 70% частки низької підлоги – високий він лише над передньою і задньою візками. Середня візок в короткій секції дозволяє зробити над нею низьку підлогу за рахунок відсутності моторів. В салон ведуть четверо дверей, дві з них – у низькопідлоговий частина. Незважаючи на досить сучасний дизайн проекту, трамваї аналогічної компонування серійно з приблизно двома третинами низької підлоги виробляються в Західній Європі з кінця 1980-х рр., В Росії з 2011 р

Трамвай моделі К1М6 був офіційно презентований на що проходив в Одесі влітку 2016 року інвестиційному форумі “Одеса-5Т”. Презентація майже готового вагона відбулася лише навесні 2017 року.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають