9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Фото: До Хмельницького прибула перша партія нових тролейбусів

До Хмельницького прибули перші два тролейбуси Богдан з семи запланованих

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на 0382.ua.

У ХКП Електротранс зазначають, що такий подарунок на День Святого Миколая отримали після багатостраждального тендеру. Ще зовсім нещодавно, 15 грудня, хмельницькі комунальники уклали договір з «Богдан Моторс» на поставку 7 тролейбусів. З лучанами домовилися, що два з них приїдуть в місто вже 19 грудня, інших 5 – до 28 лютого. І ось на День Святого Миколая, як і зазначалося в договорі привезли першу партію. Сталося це, буквально кілька годин тому і “рогатих” ще навіть не встигли «розпакувати».

«Сьогодні в нас радісна подія, можна сказати, що подарунок до Дня Святого Миколая. Нарешті, отримали перших два нових «Богдани» із запланованих семи. Перше, що можу сказати, це те що техніка доволі сучасна та обладнана найсучаснішою електронікою, бортовими системами діагностики та бортовим комп’ютером. На перший погляд суттєвих змін, порівняно з попередниками, які ми отримали минулого року і які себе дуже добре зарекомендували не помітили. Будемо проводити огляд та діагностику, а потім вже обкатку», — розповів головний інженер «Електротрансу» Олексій Ковтун.

За словами головно інженера, презентація тролейбусів та вихід їх на лінію запланований після отримання та обкатки другої партії «Богданів». Орієнтовно, хмельничани зможуть проїхатися в новеньких «рогатих» з середини березня.

Останні новини:

Зараз читають