9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

«Богдан» розпочав випуск нового багатоцільового позашляховика для Збройних сил України

Корпорація «Богдан» розпочала випуск нового спеціалізованого автомобіля Богдан 2351.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на корпорацію Богдан.

Позашляховик призначений для перевезення особового складу Збройних Сил, транспортування невеликих вантажів і майна по всіх видах доріг та місцевості, проведення спеціальних операцій (дій), таких як патрулювання, супровід транспортних засобів при виконанні спеціальних завдань.

Автомобіль Богдан 2351 витримав відомчі випробування МО та рекомендований до проведення підконтрольної експлуатації відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2015 року № 345.
«В рамках ініціативної програми з підвищення обороноздатності та доукомплектування автопарку Збройних сил України, на виробничих потужностях Корпорації «Богдан» розгорнуто розробку та виробництво низки зразків військової техніки для ЗСУ та інших силових структур. І цей напрямок став для Корпорації найважливішим та стратегічним. Тепер наша лінійка військової техніки поповнилася ще одним зразком, затребуваним у Збройних силах», – повідомили в Корпорації.
В «Богдані» наголосили, що озброєння Армії сучасною технікою вітчизняного виробництва – це турбота не лише про переоснащення автомобільного парку Збройних Сил, який фактично не оновлювався впродовж років Незалежності, а й вагомий внесок в економічне відновлення всієї України та створення нових робочих місць.
Наявність свого виробництва військового автотранспорту також означає позбавлення залежності від запасних частин та матеріалів російського виробництва та важливий крок до повного переходу сучасної української армії до стандартів НАТО.
Автомобіль Богдан 2351 виконаний на базі шасі повнопривідного автомобіля Great Wall Winglе 5 doublecab, складається з посиленого шасі (трансмісія, ходова частина та рульове управління), дизельного двигуна з турбонаддувом моделі GW4D20, потужністю 105 кВт, екологічного класу Євро IV із навісним обладнанням та системами забезпечення, гальмівних систем (робочої та стоянкової), електрообладнання, контрольно-вимірювальних приладів.
Кузов типу фургон, складається з суцільнометалевої подвійної кабіни для розміщення п’яти чоловік та вантажного відсіку з тентовою надбудовою. Кузовні частини виконані із забезпеченням пило, водонепроникності внутрішнього простору та захисту від атмосферних опадів. Зовні кузов має лакофарбове захисне покриття зеленого кольору з антибліковим покриттям. З переду кабіни додатково встановлено посилений захист радіатору.

Останні новини:

Зараз читають