9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Флагман українського кранобудування представив нові вантажопідіймальні крани

«АВ метал груп» – провідна компанія серед українських металотрейдерів. На сьогоднішній день компанія є одним із лідерів українського ринку в напрямку чорного і нержавіючого металопрокату, будівельного і машинобудівного  кріплення  для оптового і роздрібного споживача України.

Оптова та роздрібна реалізація, а також виробництво металопрокату – ведучі сфери діяльності «АВ метал груп». Основні продукти компанії:

  • чорний, нержавіючий, оцинкований металопрокат;
  • профнастил і металочерепиця;
  • машинобудівні та будівельні кріплення;
  • зварювальні електроди;
  • сітка й огорожі. 

Наразі «АВ метал груп» продовжує активний розвиток не тільки як найбільший металотрейдер України, але й як національний виробник металопрокату. Компанія має власні виробничі потужності у найбільших містах України і самостійно виготовляє 10 категорій металопрокату. Виробничі майданчики компанії  укомплектовані сучасним обладнанням, що дозволяє контролювати якість, зберігати широкий асортимент і товарний запас.

Кожен етап виробничого процесу проходить контроль на відповідність встановленим стандартами вимогам. Якісний сервіс і активне виробництво формують лояльні ціни на продукцію і послуги компанії. Розширення власного виробництва – один із пріоритетних напрямків розвитку «АВ метал груп».

Завод має у своєму розпорядженні багато різновидів вантажопідіймального обладнання, що дозволяє прискорити завантаження та зменшити час очікування клієнтами свого товару, а також проводити одночасно вивантаження металу, котрий завезено на склад.

Однак у зв’язку зі значним збільшенням обсягу вантажно-розвантажувальних робіт компанії знадобилося ще чотири крани, для виготовлення яких було вирішено звернутися на Київський завод підіймально-транспортного обладнання, який на сьогодні є флагманом українського кранобудування.

Варто відзначити, що знайомство керівних співробітників КЗПТО та «АВ метал груп» відбулося ще у далекому 2018 році – тоді в ході довгих переговорів і спільній участі у підготовці проєктної документації були прораховані та розроблені кілька варіантів виконання мостових кранів вантажопідйомністю від 10 до 50 тонн, у кінцевому підсумку було прийнято рішення про проєктування двох кранів вантажопідйомністю 12,5 і 30,0 тонн для одного прогону та двох кранів вантажопідйомністю 12,5 тонн для іншого прогону.

Детально вивчивши технологічний процес вивантаження металопродукції як з вагонів, так і з вантажних автомашин (а також відповідно – завантаження в них), було визнано доцільним укомплектувати всі крани кабінами управління закритого типу, котрі могли забезпечити кранівникам максимально комфортні умови роботи та добрий огляд робочого майданчика. Також усі крани укомплектовані дублюючими системами радіоуправління, що дозволяють управляти ними дистанційно. За винятком вантажопідйомності, всі техніко-експлуатаційні параметри та комплектація чотирьох кранів однакові.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають