9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Флагман українського кранобудування представив нові вантажопідіймальні крани

 • «АВ метал груп» – провідна компанія серед українських металотрейдерів. На сьогоднішній день компанія є одним із лідерів українського ринку в напрямку чорного і нержавіючого металопрокату, будівельного і машинобудівного  кріплення  для оптового і роздрібного споживача України.

  Оптова та роздрібна реалізація, а також виробництво металопрокату – ведучі сфери діяльності «АВ метал груп». Основні продукти компанії:

  • чорний, нержавіючий, оцинкований металопрокат;
  • профнастил і металочерепиця;
  • машинобудівні та будівельні кріплення;
  • зварювальні електроди;
  • сітка й огорожі. 

  Наразі «АВ метал груп» продовжує активний розвиток не тільки як найбільший металотрейдер України, але й як національний виробник металопрокату. Компанія має власні виробничі потужності у найбільших містах України і самостійно виготовляє 10 категорій металопрокату. Виробничі майданчики компанії  укомплектовані сучасним обладнанням, що дозволяє контролювати якість, зберігати широкий асортимент і товарний запас.

  Кожен етап виробничого процесу проходить контроль на відповідність встановленим стандартами вимогам. Якісний сервіс і активне виробництво формують лояльні ціни на продукцію і послуги компанії. Розширення власного виробництва – один із пріоритетних напрямків розвитку «АВ метал груп».

  Завод має у своєму розпорядженні багато різновидів вантажопідіймального обладнання, що дозволяє прискорити завантаження та зменшити час очікування клієнтами свого товару, а також проводити одночасно вивантаження металу, котрий завезено на склад.

  Однак у зв’язку зі значним збільшенням обсягу вантажно-розвантажувальних робіт компанії знадобилося ще чотири крани, для виготовлення яких було вирішено звернутися на Київський завод підіймально-транспортного обладнання, який на сьогодні є флагманом українського кранобудування.

  Варто відзначити, що знайомство керівних співробітників КЗПТО та «АВ метал груп» відбулося ще у далекому 2018 році – тоді в ході довгих переговорів і спільній участі у підготовці проєктної документації були прораховані та розроблені кілька варіантів виконання мостових кранів вантажопідйомністю від 10 до 50 тонн, у кінцевому підсумку було прийнято рішення про проєктування двох кранів вантажопідйомністю 12,5 і 30,0 тонн для одного прогону та двох кранів вантажопідйомністю 12,5 тонн для іншого прогону.

  Детально вивчивши технологічний процес вивантаження металопродукції як з вагонів, так і з вантажних автомашин (а також відповідно – завантаження в них), було визнано доцільним укомплектувати всі крани кабінами управління закритого типу, котрі могли забезпечити кранівникам максимально комфортні умови роботи та добрий огляд робочого майданчика. Також усі крани укомплектовані дублюючими системами радіоуправління, що дозволяють управляти ними дистанційно. За винятком вантажопідйомності, всі техніко-експлуатаційні параметри та комплектація чотирьох кранів однакові.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  «ХКБМ» спільно з військовими створює роботизований комплекс на базі БТР-4Е

  На ДП «ХКБМ» опрацьовують концепцію створення роботизованого наземного комплексу на базі колісного шасі БТР-4Е.

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури...

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану...