9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Фастівський завод виготовив автоцистерну для забезпечення прифронтового міста питною водою

Український виробник вантажної спецтехніки група компаній «УКР ТРАК» з виробничим майданчиком на базі заводу “Автотранспортник” у місті Фастів виготовив автоцистерну для питної води обʼємом 14 000 літрів на шасі DongFeng.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AUTO-Consulting.

Автоцистерна для підвозу питної води моделі AVTR-TT12 з місткістю 14 куб.м виготовлена з нержавіючої сталі. Термоізоляція цистерни забезпечує стабільну температуру води, з допуском зміни не більш ніж на 2 °C протягом 10 годин. Також встановлено автономний підігрівач, критично важливого вузла роздачі води, аби при особливо холодній температурі робота на видачу води для населення не зупинялась.

В якості шасі було обрано китайський DongFeng DFH 3330Aj80 колісної формули 6х4, який комплектується дизельним двигуном Сummins потужністю 340 к.с (Євро-5). Даний автомобіль добре зарекомендував себе, як надійний та з низькими експлуатаційними витратами.

blank

На прохання клієнта, техніку виготовлено в найкоротші терміни, у звʼязку з гострою необхідністю підвозу питної води у місті, де війна зруйнувала важливу інфраструктуру.

Розуміючи ситуацію замовника, попри постійні відключення електроенергії на виробництві, група компаній УКР ТРАК та завод AVTR виконали свої зобовʼязання вчасно та в повному обсязі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають