9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

Еталон презентував новий автобус великої місткості

 • Новий, повністю низькопідлоговий 12-метровий автобус А20210 «Айстра» (по англ. Aster) – ще одна квітка в модельному ряду корпорації Еталон, точніше в його автобусобудівному підрозділі. Нагадаємо, що у 2017 році був презентований туристичний автобус середнього класу на шасі DAF – модель А08432 «Тюльпан».

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на autocentre.ua.

  Новинка – А12210 Айстра, зроблена на Чернігівському автозаводі. Вона розрахована на перевезення 98/102 пасажирів, місць для сидіння – 30. Автобус зроблений по 107 правилам, тому особливу увагу приділено для пасажирів з обмеженими можливостями. Вдосконалена відкидна площадка – апарель для заїзду колясок.

  Силовий агрегат Ashok Leyland Євро 5 – потужністю 230 к.с. (700 Нм). Мости – ZF. Електронна система управління пневмопідвіскою – може змінювати дорожній просвіт, підніматися і об’їжджати перешкоди. А при швидкості 5 км/год автоматично опускається, може також нахиляться на зупинках в бік тротуару – так звана система kneeling.

  Коробка передач на першому зразку – механічна, 6-ступінчаста Ashok Leyland, проте ведуться переговори з провідними компаніями по установці «автомата» (Allison, ZF і ін.).

  Планується розширення комплектації. Зараз стоїть тільки кондиціонер водія. Однак уже замовлений кондиціонер і для основного салону – потужністю 38 кВт. Обкатали багато опцій і на тролейбусах: це і валідатори й системи Wi-Fi, система відеоспостереження – від 4 до 5 камер.

  Зроблено багато, щоб автобус був більш технологічні як у виробництві, так і в експлуатації. Встановлено великі люки, які полегшують доступ до всіх важливих агрегатів для проведення технічного обслуговування або ремонту – мостів, передній балки, системи вихлопу, яка досить складна для двигунів Євро 6, які можливі на цьому автобусі.

  Автобус А12210 Айстра буде досить конкурентоспроможними на українському ринку, оскільки ціна серійної моделі з двигуном Євро 5 планується в районі 160 тис. доларів, а Євро 6 плюс коробка автомат – 170 тис. доларів. Це при тому, що ціна на західноєвропейські аналоги стартує від 200 тис. євро.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...