9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Еталон презентував новий автобус великої місткості

Новий, повністю низькопідлоговий 12-метровий автобус А20210 «Айстра» (по англ. Aster) – ще одна квітка в модельному ряду корпорації Еталон, точніше в його автобусобудівному підрозділі. Нагадаємо, що у 2017 році був презентований туристичний автобус середнього класу на шасі DAF – модель А08432 «Тюльпан».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на autocentre.ua.

Новинка – А12210 Айстра, зроблена на Чернігівському автозаводі. Вона розрахована на перевезення 98/102 пасажирів, місць для сидіння – 30. Автобус зроблений по 107 правилам, тому особливу увагу приділено для пасажирів з обмеженими можливостями. Вдосконалена відкидна площадка – апарель для заїзду колясок.

Силовий агрегат Ashok Leyland Євро 5 – потужністю 230 к.с. (700 Нм). Мости – ZF. Електронна система управління пневмопідвіскою – може змінювати дорожній просвіт, підніматися і об’їжджати перешкоди. А при швидкості 5 км/год автоматично опускається, може також нахиляться на зупинках в бік тротуару – так звана система kneeling.

Коробка передач на першому зразку – механічна, 6-ступінчаста Ashok Leyland, проте ведуться переговори з провідними компаніями по установці «автомата» (Allison, ZF і ін.).

Планується розширення комплектації. Зараз стоїть тільки кондиціонер водія. Однак уже замовлений кондиціонер і для основного салону – потужністю 38 кВт. Обкатали багато опцій і на тролейбусах: це і валідатори й системи Wi-Fi, система відеоспостереження – від 4 до 5 камер.

Зроблено багато, щоб автобус був більш технологічні як у виробництві, так і в експлуатації. Встановлено великі люки, які полегшують доступ до всіх важливих агрегатів для проведення технічного обслуговування або ремонту – мостів, передній балки, системи вихлопу, яка досить складна для двигунів Євро 6, які можливі на цьому автобусі.

Автобус А12210 Айстра буде досить конкурентоспроможними на українському ринку, оскільки ціна серійної моделі з двигуном Євро 5 планується в районі 160 тис. доларів, а Євро 6 плюс коробка автомат – 170 тис. доларів. Це при тому, що ціна на західноєвропейські аналоги стартує від 200 тис. євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають