9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

«Еталон» представив новий туристичний автобус Тюльпан

Чернігівський автозавод корпорації «Еталон» представив новий туристичний 10-метровий автобус А084 «Тюльпан». Це новинка в модельному ряді заводу. У «люксовій» версії транспортний засіб обладнано сидіннями підвищеної комфортності, холодильником, кондиціонером і сонячними батареями на даху автобуса від яких відбувається живлення холодильника і кондиціонера під час стоянки автобуса. Автобус А084 «Тюльпан» оснащений камерами заднього огляду і салону, аудіосистеми та індивідуальними блоками клімату для кожного сидіння.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «AUTO-Consulting».

У салоні автобуса «Тюльпан» А084.30 – 37 комфортабельних пасажирських місць. Розміри автобуса 10000х2340х3000 мм., Колісна база – 5000 мм. Працює автобус від силової установки DAF потужністю 210 к.с. екологічного стандарту «Євро-6». Бічні панелі кузова автобуса виготовлені з нержавіючої сталі.

За словами керівника «Чернігівського автозаводу» Валерія Купцова, автобус А084 «Тюльпан» в топ-комплектації замовила на заводі фірма з Києва. Керівник заводу вважає, що автобус А084 «Тюльпан» може мати перспективи й на європейському ринку — цю модель корпорація «Еталон» виставляла на виставці «Busworld Europe 2017» в бельгійському місті Кортрейк.

Процес сертифікації українського автобуса в ЄС зайняв вже 2 роки, навіть не дивлячись на те, що в ньому використані агрегати DAF Євро-6. Чернігівському автобусу довелося проходити всі можливі тести, включаючи тест на перекидання і зіткнення. «Буквально на кожну деталь і комплектуючі довелося отримувати європейський сертифікат. Досліджували все, навіть в DAF дивуються, які тільки перешкоди нам доводиться долати – розповідає Валерій Купцов. – Але ми маємо намір пройти цей шлях до кінця і отримати сертифікат ЄС вже в цьому році».

Поки триває європейська сертифікація, «Тюльпан» купують українські замовники. Корпорація «Еталон» вже реалізувала 5 таких автобусів, а на лінії по їх складанню ведуться роботи ще над двома.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають