9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Елктроважмаш виготовив обладнання для Дністровської ГАЕС

На заводі «Електроважмаш» завершена консервація і забарвлення 6 секторів статора гідрогенератора-двигуна СВО2-1255 / 255-40УХЛ4 для Дністровської ГАЕС.

На сьогоднішній день вузол підготовлений до упаковки і відвантаження замовнику, яка запланована на січень 2018 року.Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на info-ua.com.

Як повідомляється, контракт на розробку і постачання гідрогенератора-двигуна для другої черги четвертого гідроагрегату Дністровської ГАЕС був підписаний в квітні. Повністю реалізувати готовий проект планується до кінця 2019 року.

blank
Фото: Електротяжмаш

Дністровська ГАЕС є найбільшою електростанцією в Європі. Проектна потужність першої черги в генераторному режимі – 972 МВт, в насосному – 1263 МВт. На сьогоднішній день на станції вже функціонують три гідрогенератора-двигуна виробництва заводу «Електроважмаш».

ДП «Завод« Електроважмаш »спеціалізується на розробці та виробництві потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту. Підприємство поставляє продукцію в Індію, Казахстан, Панаму і інші країни по всьому світу.

Останні новини:

Зараз читають