9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

“Електроважмаш” збільшив чистий прибуток на 35%

ДП Завод “Електроважмаш” (Харків) у 2017 році отримав чистий прибуток у розмірі 8,5 млн грн, що на 35% перевищило аналогічний показник 2016 року

Обсяг реалізованої продукції склав майже 1,5 млрд грн. На експорт було відвантажено  90%ї виготовленої продукції.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Сума укладених у 2017 році контрактів перевищила 3,5 млрд грн, в тому числі на реконструкцію Канівської та Київській станцій, участь в будівництві четвертого блоку Дністровської ГАЕС, виготовлення турбогенератора для бенгальської ТЕС” Сіддірганч “. Крім цього, завод виграв тендер на реконструкцію обладнання Середньодніпровської та Дніпровської станцій. Роботи над цими проектами продовжаться в 2018 році, – розповів в.о. директора заводу Дмитро Костюк.

Нагадаємо, що Державне підприємство “Електроважмаш”,  входить у 50 найбільших держпідприємств України, спеціалізується на виробництві потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для ТЕС і АЕС, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту. Постачає продукцію в Росію, Індію, Казахстан, Панаму, Мексику, інші країни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають