9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

“Електроважмаш” виграв тендер на реконструкцію обладнання Середньодніпровської ГЕС і ДніпроГЕС

Завод “Електроважмаш” виграв тендер Європейського банку реконструкції й розвитку (ЄБРР) на реконструкцію обладнання Середньодніпровської ГЕС і ДніпроГЕС.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на МінПром.

Найближчим часом очікується підписання відповідних контрактів на постачання генераторного обладнання загальною вартістю понад 500 млн грн. В рамках контрактів будуть виконані роботи з проектування і виготовлення, постачання, монтажу і введенню обладнання в експлуатацію.

Для заводу “Електроважмаш” перемога в такому масштабному тендері дуже важлива. Ця подія підтверджує, що ми здатні успішно конкурувати з європейськими компаніями. Нас чекає участь відразу в двох проектах: реконструкції двох гідрогенераторів Середньодніпровської ГЕС і двох гідрогенераторів ДніпроГЕС. Попереду – підписання контрактів і великий обсяг роботи, – зазначив в.о. директора Дмитро Костюк.

Державне підприємство завод “Електроважмаш” спеціалізується на розробці та виробництві потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підіймачів, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту.

Останні новини:

Зараз читають