9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Двоповерхові поїзди Skoda відремонтують у Запоріжжі

Капітальний ремонт двох електропоїздів EJ675 Skoda City Elephant, які Укрзалізниця придбала у 2012-му році планують виконати на потужностях Запорізького електровозоремонтного заводу (ЗЕРЗ). Ремонт виконають у партнерстві з Skoda Transportation.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

Освоєння колективом  Запорізького електровозоремонтного заводу нового виду виробничої діяльності не тільки заощадить Україні чималу суму валюти, але і приверне ремонтні та будівельні технології світового рівня, які, до речі, будуть задіяні і в інших проєктах залізничної компанії. З цією ж метою ведемо переговори з керівництвом Skoda Transportation про стажування наших співробітників, – заявив член правління Укрзалізниці Франтишек Буреш.

Директор з продажу Skoda Transportation додав, що у компанії переконалися, що на запорізькому підприємстві здатний капітально відремонтувати потяги серії EJ675. У свою чергу представники Skoda nотові допомагати інженерним, технічним і технологічним супроводом, постачанням необхідних запасних частин, брати участь в залученні фахівців, а також у випробуваннях оновлених потягів.

Нагадаємо, що раніше “Укрзалізниця” вже оголошувала міжнародні тендери на ремонт двох електропоїздів Skoda City Elephant, але отримані цінові пропозиції компанію не задовольнили.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають