9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Дві територіальні громади Тернопільської області отримали нові шкільні автобуси

У переддень Старого Нового року дві територіальні громади Тернопільської області отримали нові шкільні автобуси.

13 січня на подвір’ї Тернопільської обласної державної адміністрації відбулося урочисте вручення шкільних автобусів.  Два транспортних засоби для підвозу учнів до навчальних закладів отримала Мельнице – Подільська об’єднана територіальна громада. Ще один — Монастириський район. Повідомляє Національний промисловий портал, за матеріалами Народної Правди.

– Стратегія освіти в області передбачає створення умов для довезення дітей до навчальних закладів в області. Ця проблема стосується не тільки учнів, а й працівників. Треба усвідомлювати, що така потреба, яка є в нашій області, вона була особливо загострена внаслідок того, що більш як 13 автобусів у 2014 році було мобілізовано на фронт. Тільки в цьому році ми повернули 9 шкільних автобусів із стовідсотковим відшкодуванням населенні пункти, де були автобуси мобілізовані на фронт. І ще крім цього було закуплено 32 шкільні автобуси. В такий спосіб ми купили в цьому році 42 шкільні автобуси на загальну суму 65 млн 600 тис гривень. Це безпрецендентні заходи, які дали нам можливість покращити довезення для більш як 20 відсотків дітей, котрі цього потребували, – розповідає голова облдержадміністрації Степан Барна.

Співфінансування щодо купівлі автобусів відбувалося 70 відсотків за рахунок коштів державного бюджету, а 30 відсотків за рахунок місцевого бюджету територіальних громад.

Як зазначив голова ТОДА, зараз завершується процедура закупівлі ще двох шкільних автобусів для Колиндянської та Золотопотіцької територіальних громади.

Представники громад отримали сертифікати з підтвердженням надання автобусів. А колядники з драматичного театру імені Т. Г. Шевченка радо вітали усіх присутніх.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають