9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 17 Січня, 2021

Дві територіальні громади Тернопільської області отримали нові шкільні автобуси

 • У переддень Старого Нового року дві територіальні громади Тернопільської області отримали нові шкільні автобуси.

  13 січня на подвір’ї Тернопільської обласної державної адміністрації відбулося урочисте вручення шкільних автобусів.  Два транспортних засоби для підвозу учнів до навчальних закладів отримала Мельнице – Подільська об’єднана територіальна громада. Ще один — Монастириський район. Повідомляє Національний промисловий портал, за матеріалами Народної Правди.

  – Стратегія освіти в області передбачає створення умов для довезення дітей до навчальних закладів в області. Ця проблема стосується не тільки учнів, а й працівників. Треба усвідомлювати, що така потреба, яка є в нашій області, вона була особливо загострена внаслідок того, що більш як 13 автобусів у 2014 році було мобілізовано на фронт. Тільки в цьому році ми повернули 9 шкільних автобусів із стовідсотковим відшкодуванням населенні пункти, де були автобуси мобілізовані на фронт. І ще крім цього було закуплено 32 шкільні автобуси. В такий спосіб ми купили в цьому році 42 шкільні автобуси на загальну суму 65 млн 600 тис гривень. Це безпрецендентні заходи, які дали нам можливість покращити довезення для більш як 20 відсотків дітей, котрі цього потребували, – розповідає голова облдержадміністрації Степан Барна.

  Співфінансування щодо купівлі автобусів відбувалося 70 відсотків за рахунок коштів державного бюджету, а 30 відсотків за рахунок місцевого бюджету територіальних громад.

  Як зазначив голова ТОДА, зараз завершується процедура закупівлі ще двох шкільних автобусів для Колиндянської та Золотопотіцької територіальних громади.

  Представники громад отримали сертифікати з підтвердженням надання автобусів. А колядники з драматичного театру імені Т. Г. Шевченка радо вітали усіх присутніх.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  США передали Військово-морським силам України 84 човни

  США передали для потреб Військово-морських сил України в рамках Ініціативи сприяння безпеці України 84 човни, моделі яких не уточнюються.

  В Україні заборонили будівництво без дотримання стандартів енергоефективності

  Відтепер в Україні житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності. Вони є обов’язковими для новобудов, реконструйованих...

  Зараз читають

  Компанія Ferrexpo у 2020 році наростила виробництво котунів

  Компанія Ferrexpo за підсумками 12 місяців 2020 року сумарно збільшила випуск окатків на 7% у порівнянні з...

  У київському метро вперше з’явився годинник зі зворотним відліком до прибуття поїзда

  31 грудня в столичному метро вперше запрацювали годинник зі зворотним відліком, що демонструють, скільки часу залишилося до...

  Українські екіпажі катерів Island прибули на підготовку до США

  До Сполучених Штатів Америки для проведення 10-тижневого курсу підготовки прибули майбутні екіпажі катерів Island, що готують до...

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.