9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Червня, 2023

Два великих машинобудівних підприємства переїжджають на Львівщину

На Львівщину релоковують два великі машинобудівні підприємства: «Краматорський завод важкого верстатобудування» із Донецької та «Пожмашина» із Чернігівської області.

Про це в Телеграмі повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Ми перші в Україні, хто релоковує водночас два гіганти машинобудівної галузі. Перше підприємство – це ТОВ «УК «Вітропарки України», в складі групи компаній ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування», яке створило сучасне виробництво повного циклу. І «Пожмашина» – підприємство, яке працює впродовж 90 років. Є лідером на ринку пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки. Це надійний партнер служби ДСНС України», – написав Козицький.

Начальник ОВА зазначив, що Краматорський завод важкого верстатобудування проєктує, будує, монтує вітроустановки, генерує та здійснює постачання електроенергії. Підприємство з Краматорська максимально використовує енергетичний потенціал України.

blank
Конусна дробарка виробництва НКМЗ

Крім того, з Чернігівської області на Львівщину релокують третину заводу «Пожмашина». Після завершення війни планують частину виробництва залишити. А також розпочати виробництво вантажної техніки, що створить нові робочі місця.

Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Львівщину релокувались 79 підприємств, 32 з них уже працюють.

«Охочі переїхати і працювати продовжують звертатися до нас. Відділ інвестиційної політики Львівської ОВА вже опрацював 347 заявок на переміщення виробничих потужностей», – додав Козицький.

Нагадаємо, державна програма релокації бізнесу, яка передбачає переміщення підприємств в безпечні регіони Західної України, не має обмежень за видом діяльності. Наразі здійснюється переміщення підприємств в один з дев’яти регіонів (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька, Волинська та Рівненська області).

Останні новини:

Зараз читають