9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

ДСНС до травня 2018 року закупить 130 пожежно-рятувальних автомобілів на 600,8 млн грн

 • Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) має намір закупити 130 од. пожежно-рятувальних автомобілів на очікувану суму не більше 600,836 млн грн (з ПДВ) за результатами планованого 24 травня аукціону в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Згідно з повідомленням на порталі держзакупівель, до 18 квітня приймаються заявки учасників в рамках оголошених 17 березня відкритих торгів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Розмір мінімального кроку зниження ціни – 6 млн грн

  Відповідно до технічних умов тендеру, шасі пожежно-рятувального автомобіля колісної формули 4х4.1 має бути, зокрема, беськапотних, повнопривідним, тримісним, що обладнані засобами буксирування спереду і ззаду і електролебідкою. Габаритна висота автомобіля – не більше 3,4 м, максимальна швидкість – 85 км/г.

  Пожежна надбудова повинна бути каркасної конструкції з алюмінієвих профілів, обшитих алюмінієвим листом.

  Цистерна для води ємністю не менше 4 тис.л повинна бути виконана з композитних матеріалів (поліпропілен, склопластик) або алюмінію. Гарантійний термін експлуатації цистерни, а також бака для домішок – 5 років, автомобіля – 24 місяці.

  Термін поставки автомобілів – до 20 травня 2018 року. Згідно з календарним планом поставок, перші 65 автомобілів повинні бути поставлені замовнику до 30 листопада поточного року (але не пізніше п’яти місяців і 20 днів з дати внесення передоплати), ще 26 авто – до 25 грудня. Потім передбачаються ще чотири етапи поставки (13 од., 7 од., 7 од. та 12 од.) Протягом 5 місяців і 20 календарних днів з моменту внесення передоплати.

  Передоплата в розмірі 50% повинна бути внесена протягом 10 робочих днів після підписання договору, потім ще 20% – в серпні, 10% – у вересні, і по 5% в жовтні і листопаді 2017 року, а в грудні повинен бути зроблений остаточний розрахунок .


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Уряд виділив майже півтора мільярда гривень на будівництво аеропорту в Дніпрі

  Для будівництва нового аеропорту в Дніпрі уряд виділив 1 мільярд 400 мільйонів гривень на нинішній рік.

  КБ «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс в інтересах іноземного замовника

  Державне київське конструкторське бюро «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс ближньої дії для іноземного замовника.Про це в інтерв’ю розповів...

  Повітряні сили обирають з трьох типів винищувачів для оновлення парку бойових літаків

  Повітряні Сили Збройних Сил України чекають рішення держави на закупівлю нових винищувачів на заміну наявного авіаційного парку радянських зразків.

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Миколаївське державне...

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Зараз читають

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження...

  Обсяг торгівлі між Україною та Китаєм зріс на 20% до рекордної позначки

  У 2020-му році Китай вже другий рік поспіль посів перше місце серед торгових партнерів України. Так, за...

  Українські міста торік придбали понад 300 тролейбусів

  Міста України у 2020 році придбали 337 тролейбусів.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний...