9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Дружківський завод виготовить запчастини на замовлення литовських залізниць

Українська машинобудівна корпорація Corum Group уклала контракт на виготовлення та постачання запчастин для АТ «Литовська залізниця».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

За умовами угоди, Corum Group виготовить та поставить товариству «Литовській залізниці» два комплекти запчастин зі 137 найменувань для виробництва кузова залізничних вантажних вагонів.

Комплектуючі виготовлятимуть на потужностях «Корум Дружківського машинобудівного заводу». Відвантаження продукції очікується навесні.

Corum Group вважає, що після підписання контракту з залізничним оператором Литви компанія має перспективи виходу і на інші напрямки поставок.

«Контракт відкриває новий, надзвичайно вибагливий ринок. Виготовлення такої продукції також відкриває можливості співпраці у напрямку постачання комплектуючих та запасних частин для залізничного транспорту», ​​– повідомив генеральний директор Corum Group Михайло Потапов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що “Корум Дружківський машинобудівний завод” виготовить підйомну машину Ц-3х2,2АР для “Метінвест Покровськвугілля”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають