9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Дружківський завод виготовляє підйомну машину для української шахти

Машинобудівна корпорація Corum Group використовує 235 тонн сталі у виготовленні підйомної машини для шахти «Переверзівська» на замовлення Запорізького залізорудного комбінату.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Corum Group виготовить підйомну машину на замовлення ЗЗРК на потужностях “Корум Дружківського машинобудівного заводу”, що входить до складу Corum Group.

Нова шахтна підйомна машина Corum Group матиме розрізний барабан діаметром 6,3 м, на який навиватиметься канат, який рухає кліть.

Типорозмір машини покликаний підвищити ефективність видобутку руди на шахті «Переверзівська». Підйомна машина зможе одночасно обслуговувати одразу шість горизонтів по стволу.

Двоповерхова кліть обладнана для того, щоб опускати та піднімати людей, вагонетки з матеріалами, негабаритний вантаж чи вузли складних механізмів. Один підйом із глибини 940 м триватиме 215 секунд. За цей час машина може перемістити 60 гірників або 15 тонн вантажу.

При спуску або підйомі людей на швидкості 6 м/с у роботі задіюється один електродвигун, а при роботі з важким вантажем – два, які переміщають кліть по стволу за 8 м/с.

Для безпеки машину оснастять дисковою гідравлічною гальмівною системою та електродвигунами з частотно регульованим приводом.

«Крім механічної частини, Corum доставить повний комплект електрообладнання: два електродвигуни по 1000 кВт, системи управління нового покоління, апаратуру сигналізації, зв’язку, повний комплект кабельної продукції, високовольтні осередки разом з трансформаторами. Фахівці інженерно-технічного центру Corum та сервісної компанії Corum Repair візьмуть участь у монтажі на місці, здійснять пуск та налагодження», – повідомив Валерій Крупицький, в.о. директора з виробництва та технічного розвитку Corum Group.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають