9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Дружківський машинобудівний завод збільшив обсяги виробництва у 2,5 рази протягом 7-ми місяців

Цього року машинобудівники міста зробили справжній прорив: за 7 місяців «Корум Дружківський машинобудівний завод» підвищив обсяги виробництва в 2,5 рази в порівнянні з минулим роком

Окрім збільшення кількості виконинах замовлень, підприємство постійно освоює виробництво нових видів продукції.  Нещодавно на підприємстві розпочався випуск нової моделі вагонетки для замовника з Казахстану. Нова модель виготовлено спеціально для клієнта – великої компанії «Арселор Міттал Темміртау».

Крім того, десятки років завод виробляв в основному кріплення, а тільки за цей рік освоїв дві нові моделі вентиляторів: один для роботи до півтора кілометрів під землею, другий – для шахт глибиною до 500 метрів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “Знамя Индустрии“. 

 Цю продукцію раніше виготовляв завод «Донецькгірмаш», але з початком військових дій він більше не належить компанії Corum, так як залишився на непідконтрольною Україні території, . Частина фахівців цього заводу тепер живе в Дружківці, і ми компенсуємо їм витрати на оренду квартир. Освоюємо і продукцію донецького заводу: крім вентиляторів вже випускаємо кліті, скіпи і підвісні пристрої, які ще три роки тому завод не виробляв, – розповів заступник директора з виробництва Ярослав Шкітак

 

На даний момент на підприємстві працюють півтори тисячі чоловік. У цьому році середня зарплата на заводі зросла наполовину і сягнула понад 8 тисяч гривень.

«Корум Дружківський машинобудівний завод» для Дружківки – містоутворююче підприємство. На потреби міста в цьому році завод виділив майже півмільйона гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають