9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Дружківське підприємство почало виготовляти системи управління для електровозів

Серійні електровози АМ8Д і 2АМ8Д, що випускаються підприємством, “Корум Дружківський машинобудівний завод”, відтепер будуть оснащуватися системою управління власного виробництва. Нова розробка має безліч переваг в порівнянні з попередніми моделями і дозволить компанії Corum зміцнити свої позиції на ринку шахтного транспорту.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства. 

Система управління електровозами відповідає за освітлення, сигналізацію і контроль швидкості (ОСКС) і призначена для подачі попереджувального звукового сигналу, автоматичного управління світлом фар, контролю і відображення швидкості і пробігу електровоза. Раніше для цих цілей використовувалося купівельне устаткування, але в компанії вирішили взятися за розробку і виготовлення власної системи управління.

Нова система ОСКС більш досконала і «просунута», ніж та, що використовувалася раніше. Вона виконана на сучасній елементній базі з використанням комплектуючих відомих брендів. Інтелектуальна складова – програма управління – є повністю розробкою «Корум Дружківський машинобудівний завод».

– Система управління ОСКС виконана на базі програмованого логічного контролера (ПЛК) та текстової панелі оператора, чим вигідно відрізняється від попередніх систем, – розповідає інженер-конструктор Олег Меняйло. – Якщо старі швидкостеміри мали тільки цифровий індикатор швидкості, то тепер панелі оператора доповнені аналоговою формою. Вона дозволяє машиністу контролювати швидкість «бічним» зором, в той час коли погляд спрямований на дорогу. Також на панелі відображається інформація про перевищення конструктивної швидкості, режим керування освітленням та сигналізації. Крім того, ОСКС нашої розробки має більш низьке енергоспоживання, що для машини з акумуляторним живленням дуже важливо.

– Виробництво шахтного електротранспорту – одна з ключових експертиз нашого підприємства, завдяки якій нас високо цінують клієнти в Україні та за її межами, – коментує директор «Корум Дружківський машинобудівний завод» Тетяна Калугіна. – Ми зараз активно працюємо над розвитком цього напрямку, і створення власної системи управління електровозами – вихід на новий рівень в нашій експертизі. Я пишаюся нашими фахівцями, які змогли ефективно впоратися з поставленим завданням. Наступний крок – розробка електронних систем управління.

Зараз йде робота з оснащення електровозів АМ8Д і 2АМ8Д новою системою ОСКС. Вони будуть відвантажені замовникові найближчим часом.

На заводі відзначають, що розробка ОСКС – це перехідний етап на шляху до впровадження електронних систем управління (ЕСУ). В даний час на «Корум Дружківський машинобудівний завод» займаються виготовленням нового електровоза АМ8Д-05, оснащеного комплексом ЕСУ. Розробники говорять, що це буде «Tesla в світі шахтних електровозів». Згідно з планом, новий електровоз АМ8Д-05 очікується вже в березні 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають