9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

ДП «НВКГ «Зоря» – «Машпроект» уклало контрактів на 143 мільйони гривень

ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект» уклало п’ять угод із філією «ВРТП «Укргазенергосервіс» ПАТ «Укртрансгаз» на ремонт газотурбінних двигунів на загальну суму 143,20 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence express.

Підписання угод відбулось 23 січня та 27 лютого цього року.

Усі закупівлі були проведені за переговорною процедурою. Тендери двічі доводилось відміняти, бо на них не приходив ніхто, крім виробника двигунів – заводу «Зоря»-«Машпроект».

В цьому році капітально відремонтують три газотурбінних двигуни ДТ-71ПЗ, газотурбінний двигун ДН80Л та силову турбіну іншого газотурбінного двигуна ДН80Л. Гарантія становить 18 місяців після відвантаження з заводу і 6 тис мотогодин із першого пуску.

Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект»», що входить до складу ДК «Укроборонопром» – український розробник і виробник газових турбін морського і загальнопромислового застосування. До складу комплексу входять Центр науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт «Машпроект» і серійне виробництво «Зоря». Директором підприємства є Костянтин Картошкін. Раніше він із 2009 року очолював ПАТ «Севастопольський морський завод».

АвторDefence express

Останні новини:

Зараз читають