9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Додаткові 40 000 МВт·год електроенергії при скороченні витрат на мастила в 15 разів

На правах реклами

Торговий Дім «ВЕСМА», офіційний дистриб’ютор концерну ExxonMobil, – один з найбільших операторів на ринку мастильних матеріалів в Україні.

Компанія більше ніж 20 років представляє провідний світовий бренд MOBIL і пропонує своїм клієнтам повний асортимент продукції для автомобільного, вантажного, пасажирського та комерційного транспорту, сільськогосподарської техніки та промислового обладнання.

Мастильні матеріали торгової марки Mobil дають клієнтам можливість отримати максимальну віддачу від експлуатованого ними обладнання. Саме тому компанія ExxonMobil починає працювати з виробниками обладнання ще на стадії проектування. Ці унікальні відносини гарантують, що передові композиції масел Mobil перевищують найбільш суворі стандарти і вимоги Виробників до технічних характеристик і забезпечують максимальний ресурс роботи всіх систем устаткування.

Мастильні матеріали марки Mobil на практиці доводять свою перевагу над продуктами конкурентів, відповідаючи рівню технічної оснащеності сучасної техніки. Вони мають збільшений термін служби і високу ефективність при роботі в найважчих умовах.

Основними пріоритетами роботи  ТД «ВЕСМА»  на ринку мастильних матеріалів України є:

✓ робота з мастильними матеріалами, які відповідають найжорсткішим стандартам і технічним вимогам;
✓ зважена цінова політика;
✓ постійна наявність повного асортименту масел на складі;
✓ своєчасна доставка продукції в повному обсязі.

Найширший, постійно поповнюваний і оновлюваний асортимент якісної і надійної продукції Mobil дозволяє оперативно реагувати на потреби промисловості України.

Наявність регіональних відділень і складів, власного автомобільного парку, а також співпраця з кур’єрськими службами і перевізниками забезпечують максимально швидку доставку передбачуваної продукції практично в будь-який регіон України.

Щоб виключити несправності, поліпшити працездатність і уникнути збиткового простою техніки, необхідні якісні, перевірені досвідом і часом мастильні матеріали. Саме тому ми впевнені, що Mobil – це завжди вдалий вибір в якому Ви зможете переконатися співпрацюючи з нашою компанією.

Зі свого боку, ми готові надати вам всебічне сприяння в підборі, рекомендацій щодо застосування і ефективного використання мастильних матеріалів для всіх видів обладнання та транспортних засобів. Поряд з поставками найширшого асортименту моторних масел, ми можемо забезпечити комплексне обслуговування Вашого підприємства мастильними матеріалами різноманітного призначення, включаючи:

• трансмісійні оливи
• гідравлічні оливи
• циліндрові оливи
• компресорні оливи
• редукторні оливи
• трансформаторні оливи
• олива для верстатів
• олива для газових двигунів
• олива для холодильної техніки
• олива для пневмоінструменту
• консистентні мастила
• рідини для консервації
• турбінні та циркуляційні мастила.

Фахівці нашої компанії готові надати Вам кваліфіковану допомогу у виборі мастильних матеріалів для будь-якого типу обладнання.

Mobil і ТД «Весма» забезпечать Вам підтримку, яка необхідна для максимально ефективного використання Вашого обладнання та мінімізації виробничих витрат.

В якості наочного і переконливого прикладу ми можемо привести співпрацю з багатьма провідними компаніями і підприємствами України. На одному з них – підприємстві енергетичної галузі, експлуатуються три дожимні компресорних станції СГВ 400-65 / 4-26, обладнані гвинтовими компресорами GEA GRASSO RP-30-T, з метою компримування газу для подачі в камери згоряння газових турбін Siemens SGT-400.

Вивчивши потреби і побажання клієнта, ми запропонували продукти Mobil – олива Mobil Glygoyle 11 і Mobil DTE 846, завдяки яким вдалося не тільки виключити випадки аварійної зупинки турбін, а й додатково виробити 43 000 МВт * год електроенергії за рік, зменшивши при цьому витрати оливи більш ніж в 15 разів і знизити витрати на його поповнення.

Останні новини:

Зараз читають