9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

До початку навчального року Житомирщина отримає 20 нових вітчизняних шкільних автобусів

За результатами тендеру оголошеному у травні цього року на купівлю 20 шкільних автобусів для Житомирщини переможцем стала компанія ТОВ «Бас мотор» – структурний підрозділ корпорації «Богдан», пропозиція якої випередила конкурентів, запропонувавши автобуси за 37,267 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 37,35 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі компанії

Шкільні автобуси малого класу «Богдан А 22412» будуть поставлені управлінню освіти і науки Житомирської облдержадміністрації. Автобуси (в тому числі один спеціалізований, з можливістю перевезення дітей на інвалідних візках) мають бути поставлені замовнику до 31 серпня 2018 року. Шкільний автобус «Богдан А 22412» має 30 місць для сидіння, оснащений дизельним двигуном із турбонаддувом, відповідає екостандартам Євро-5.

Нагадаємо, корпорація «Богдан» передала французькому виробнику екологічного транспорту Bluebus п’ять 12-метрових кузовів для електробусів. Корпорація у повному обсязі виконала умови міжнародного контракту і забезпечила відвантаження кузовів у зазначений контрактом термін. Французький замовник високо оцінив якість української продукції і висловив зацікавленість у продовженні співпраці.

Останні новини:

Зараз читають