9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

До Києва привезли перші асинхронні тролейбуси “Богдан” (фото)

29 січня в Київ привезли перші два тролейбуси “Богдан”. Всього, відповідно до тендера, був укладений договір на поставку 40 машин на загальну суму в 202 мільйонів гривень, але фактично його скоротили з 40 “рогатих” до п’яти.

Вдень 29 січня в тролейбусне депо №2 Києва доставили два тролейбуси моделі “Богдан-Т701.17” з замовленої за укладеним в жовтні 2016 року договору партії в 40 одиниць. Правда, через особливості бюджетного фінансування і неможливості заводу “Богдан” в Луцьку виготовити всі 40 машин до кінця 2016 року, Київ отримує не 40 “рогатих”, а всього п’ять. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный Курьер“.

Тролейбуси моделі “Богдан-Т701.17” для Києва – стандартні повністю низькою підлогою машини з 34 сидячими місцями в салоні, асинхронним тяговим двигуном і транзисторної системою управління російського виробництва “Чергос”. Вони оснащені окремими кондиціонерами для кабіни водія і салону, а також системою автономного ходу на акумуляторах для руху на малій швидкості на відстань до одного кілометра – чого вистачає, наприклад, для об’їзду місця аварії на дорозі або знеструмленому ділянки контактної мережі.

Зовні нові київські тролейбуси відрізняються від інших тролейбусів моделі “Богдан-Т701” різних модифікацій великою кількістю різного обладнання на даху, прикритого потужним фальшбортом.

Всього по жовтневому тендеру Київ повинен був отримати 40 одиночних тролейбусів за 202,34 млн. Гривень або трохи більше, ніж за 5 мільйонів за одиницю. Другий лот цього тендеру на 60 зчленованих тролейбусів не відбувся.
Фото: www.transphoto.ru, користувачі Артур Уласенко, Костян, Валерій Мокранскій

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають