9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

“Дніпровагонмаш” збільшив продажі вагонів майже в 6 разів у 2016 році

 • “Дніпровагонмаш” (ДВМ) в 2016 році продав 404 вагона, тоді як роком раніше вдалося реалізувати лише 68 вагонів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на річну фінзвітність підприємства.

  У минулому році вантажні вагони реалізовувалися тільки в Україні (основний покупець – “Укрзалізниця”), середня ціна проданого вантажного вагона склав 738 тис. гривень. За оцінкою компанії, попитом сьогодні користуються піввагони, вагони-хопери для зерна і платформи з підвищеним рівнем надійності.

  Нагадаємо що: “Дніпровагонмаш” закінчив 2016 рік з чистим прибутком 12,7 млн гривень

  Обсяг виробництва вагонів виріс в 5,7 рази до 402 од. У звіті наголошується, що виробничі потужності “Дніпровагонмашу” використовувалися на 20%.

  Частка ДВМ в загальному обсязі випуску вантажних вагонів в Україні в 2016 році склала близько 15%.

  Неконсолідований чистий дохід “Дніпровагонмашу” (без урахування дочірніх компаній) в минулому році зріс в 5,3 рази до 2015 року – до 324,12 млн гривень, а чистий прибуток склав 4,61 млн гривень проти збитку 74,68 млн гривень роком раніше .


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Міненергетики стимулюватиме виробництво енергії з біопалива

  Міністерство енергетики оприлюднило для публічного обговорення проєкт Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо встановлення...

  Плавкран “Нібулону” “Святий Миколай” за час роботи перевантажив 10 мільйонів тонн сільгосппродукції

  З 2013 року "Святий Миколай" - перший самохідний плавучий кран флоту компанії "Нібулон" - перевантажив на експорт...

  США надасть додаткову допомогу Україні на $155 мільйонів

  Україна додатково отримає від Сполучених Штатів Америки допомоги в різних сферах на $155 мільйонів.

  “Держгідрографія” почала установку навігаційних буїв на річці Південний Буг

  "Держгідрографія" розпочала роботи з установки сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на річці Південний Буг.