9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Дніпропетровщина отримала першу партію українських автобусів для вакцинації населення

Дніпропетровська область отримала два нові автобуси від Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я. Цим транспортом будуть підвозити на вакцинацію мешканців з віддалених районів області. А ще використовуватимуть як мобільний пункт щеплення.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на day.kyiv.ua.

«Вакцинація – потужна зброя проти COVID-19. Тож нарощуємо її темпи в області. Створюємо комфортні умови для імунізації, – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. – Отримати щеплення можна в амбулаторіях, центрах масової вакцинації. За потреби виїжджають мобільні бригади. На підмогу медикам тепер ще й два нових автобуси».

Сучасні автобуси ISUZU Ataman з японськими дизельними двигунами передали Центрам первинної медико-санітарної допомоги Павлограда та Кривого Рогу. Вони на 30 пасажирських місць, обладнані кондиціонером та зручними сидіннями.

«У нашому центрі щодня робимо у середньому 1,5 тисячі щеплень. Автобус стане у пригоді. Він великий, комфортабельний. Там навіть мобільна бригада на виїзді працювати зможе. Або ж із віддалених районів жителів привозитимемо до пунктів вакцинації», – сказала директор Криворізького центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Анастасія Кузнецова.

Вона додала, що кампанія з імунізації зараз суттєво пожвавішала. Зросла кількість охочих щепитися. Зокрема, у Кривому Розі налічується 30 пунктів, де можна імунізуватися. Крім цього, по місту працюють 14 мобільних бригад.

«Такий подарунок – лише на краще. Для людей – комфорт. Однозначно покращимо темпи вакцинації», – вважає директор Павлоградського центру первинної медико-санітарної допомоги  Олена Дуднікова.

Нові автобуси – це лише перша партія.

«Й надалі передаватимемо такі автобуси областям України. Адже ми всіляко підтримуємо вакцинацію від коронавірусу», – розповів спеціаліст  Європейського регіонального бюро з імунізації Станіслав Гаєвський.

Зараз на Дніпропетровщині щоденно працюють понад 30 центрів вакцинації населення, 217 амбулаторних пунктів щеплення, 117 мобільних бригад. Загалом в області зробили майже 1 млн 660 тис. щеплень від COVID-19. Двома дозами вакцинувалися понад 670 тис. людей.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають