9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Дніпро отримає 12 тролейбусів з автономним ходом

КП «Дніпровський електротранспорт» і консорціум білоруського заводу «Белкомунмаш» і його української «дочки» «БКМ-Україна» підписали контракт на поставку 12 тролейбусів з автономним ходом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу КП «Дніпровський електротранспорт»

КП «Дніпровський електротранспорт» в цьому році провів тендерні процедури із закупівлі 44 нових 12-метрових тролейбусів. Тендер проводився за процедурою Європейського банку реконструкції, який кредитує закупівлю транспорту. У тендері було два лоти: на 32 тролейбуси з коротким (аварійним) автономним ходом до 1 кілометра і на 12 тролейбусів з запасом автономного ходу до 12 кілометрів.

Особливістю моделі є те, що автономний хід цих тролейбусів буде забезпечуватися не зарядом акумуляторних батарей, а суперконденсаторів. Характерною їх особливістю є більший термін служби, ніж у тягових акумуляторів, крім того, батареї суперконденсаторів заряджаються значно швидше, ніж літієві акумулятори. Виробник обіцяє, що експрес-зарядка триватиме близько 5 – 6 хвилин.

Нові білоруські тролейбуси для Дніпра будуть обладнані кондиціонерами салону і кабіни водія, системою відеоспостереження, а також USB-зарядками для гаджетів пасажирів. Сума контракту на поставку 12 білоруських тролейбусів з автономним ходом не розголошується, загальна сума кредиту ЄБРР становить 13 мільйонів євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають