9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Богдан Моторс виготовить шкільні автобуси для селища Підгайці Волинської області

10 березня 2020 року було розкрито протокол тендерних пропозицій на закупівлю 2 шкільних автобусів для відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Волинської області. Пропозиція учасника ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» визнана найкращою.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу корпорації Богдан.

Відкриті торги на закупівлю двох одиниць шкільних автобусів були оголошені 23 січня 2020 року. Згідно з вимогами замовника, шкільний автобус повинен мати пасажиромісткість не менше 30 місць без врахування місця водія. Серед інших умов тендерної документації також зазначається відповідність екологічним нормам не нижче EURO-5 та випуск 2019-2020 рр. Заявки на участь в аукціоні подали дві компанії, в тому числі ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс».

Вже незабаром шкільні автобуси «Богдан А22412» виробництва ДП «АСЗ № 1» будуть передані для учнів Підгайцівської сільської ради. Вони обладнані відповідно до всіх стандартів та вимог нормативно-правових документів, які застосовуються в Україні. Всі сидіння в автобусах обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними кошиками для шкільних портфелів. Автобуси пофарбовані у жовтий колір, з обох боків нанесені написи «Шкільний автобус», а також спереду та ззаду є розпізнавальні знаки «Діти» та «Обмеження швидкості 70 км/год».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають