9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 3 Липня, 2022

Дизель-потяг ДПКр-2 пройшов плановий поточний ремонт

В моторвагонному депо «Львів» 29-30 березня було здійснено плановий поточний ремонт в обсязі ПР-2 дизель-генераторних установок MTU Power Pack та установок Voith T212RE4, встановлених на дизель-поїзді ДПКр-2 виробництва ПАТ «КВБЗ», повідомляє прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу

Таке обслуговування є обов’язковим після напрацювання кожних 10 000 мото/годин згідно з вимогами виробника, прописаними в інструкції з їх експлуатації.

Виконують ці роботи під керівництвом інженера сервісного центру КВБЗ Олександра Хоменка працівники офіційного представника MTU в Україні ТОВ «Електрик-Інжинірінг-ЛТД».

Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва ПАТ «КВБЗ» складається з трьох вагонів. У складі два головні вагони з кабінами керування й апаратними відсіками. Конструкція дозволяє формувати поїзд від 2 до 5 вагонів. Експлуатаційна швидкість — 140 км/год, конструкційна — 154. Ходова частина — візки виробництва ПАТ «КВБЗ» із пневморесорами, що роблять хід поїзда плавним. Вагони мають блоки крісел, розміщені за схемою 3 на 3, тамбурні зони. Загальна кількість місць для сидіння — 283. В одному з головних вагонів передбачені 2 місця для людей з обмеженими фізичними можливостями у візках, є спеціальний підйомник. Дизель-поїзд обладнаний кліматичною системою, вакуумними туалетами закритого типу, автоматичною діагностикою роботи всіх систем.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають