9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Діяльність ХТЗ остаточно розблокована

blank
ХТЗ / Фото УНІАН

Київський районний суд м.Харкова задовольнив клопотання юристів ПАТ “Харківський тракторний завод” (ХТЗ) про скасування арештів, раніше накладених на все майно заводу.

Судом були прийняті доводи адвоката ХТЗ про те, що підстави для арешту майна заводу відсутні. Винесене ним рішення усуває останню перешкоду для відновлення господарського, діяльності підприємства повідомляють Українські Новини. Передає Цензор.

Раніше через згаданого арешту Харківський тракторний завод не мав можливості в повному обсязі розпоряджатися своїм майном, щоб почати виготовлення продукції в планових обсягах.

Як підкреслює керівництво заводу, зняття арешту напередодні посівної (періоду підвищеного попиту аграріїв на сільгосптехніку) дає підприємству додаткові можливості для відновлення збуту.

Нагадаємо, що ХТЗ заснований в 1930 році Основний товарний асортимент ХТЗ представлений малими тракторами потужністю 35 л/с, а також великими колісними і гусеничними тракторами потужністю 150-280 л/с.

З квітня 2017 р акціонером і інвестором підприємства став Олександр Ярославський, який згодом сконцентрував 92% акцій ХТЗ.

Через правових перешкод завод простоював з березня 2016 року, внаслідок чого без роботи залишалося більше 2,5 тис. співробітників підприємства, а витрати групи DCH на виплату заробітної плати та податків на неї за цей період склали 73 млн. грн.

6 січня 2017 р Харківський тракторний завод знову почав роботу. Для відновлення виробництва група DCH Олександра Ярославського відкрила кредитну лінію на суму 400 млн. грн. Плановий обсяг випуску продукції в лютому поточного року становить 150 од. сільгосптехніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають