9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

DHM Group виготовила комбіновану машину для найбільшого виробника свинцю у Європі

Українська компанія DHM Group виготовила комбіновану машину відкриття-закриття льоток для печі, що переплавляє свинець на замовлення найбільшого виробника свинцю в Європі – Nordenham Metall GmbH.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Це вже не перший такий агрегат, виготовлений на замовлення європейської компанії. У 2017 році DHM Group виготовила та поставила Weser-Metall GmbH (зараз Nordenham Metall GmbH) дві комбіновані машини відкриття-закриття льотки.

Машина була розроблена та побудована у вкрай стислий термін – за 7 місяців.

«За складністю виконання це замовлення – справжній професійний виклик. Цей проєкт є для нас надзвичайно важливим і почесним завданням, тому ми з усією відповідальністю та повною віддачею беремося за його виконання та зобов’язуємося здати обладнання до вказаного часу», – резюмується у повідомленні.

Довідка про DHM Group

DHM Group (раніше – «Дніпрогідромаш») заснована у 1994 році. Виконує комплексні роботи з проєктування, виготовлення та впровадження сучасного обладнання для металургії.

Компанія розробляла проєкти реконструкції трьох доменних печей на Магнітогорському металургійному комбінаті в Росії та має представництва в Індії, Словаччині, Об’єднаних Арабських Еміратах та Південній Кореї.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають