9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Депо «Харків-Сортувальний» освоїли капітально-відновлювальний ремонт в повному об’ємі з елементами модернізації (фото)

Спеціалісти пасажирського вагонного депо «Харків-Сортувальний»  філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» вперше за 65-річне існування підрозділу освоїли КВР (капітально-відновлювальний ремонт в повному об’ємі з елементами модернізації).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Залізничний інформаційний портал

В рамках цього ремонту вагон повністю оновили. Зокрема, замінили бокові зовнішні частини корпусу, віконні шибки перепланували під алюмо-пластикові вікна, встановили дахову систему кондиціонування повітря,  комбіновану систему опалення. вакуумні туалети, світлодіодне освітлення тощо. Внутрішній дизайн інтер’єру вагону витримано в монохромному світло-сірому кольорі, в купе встановлені зручні дивани із зносостійкого покриття – вінілісшкіра.

blank
Вигляд купе відремонтованого вагону у демо Харків-Сортувальний Фото: Залізничний інформаційний портал

На ремонт вагону в об’ємі КВР було витрачено близько 8,5 млн грн. До кінця нинішнього року депо планує модернізувати ще 3 таких вагони. Отримавши за результатами спеціальної атестаційної комісії  відповідний документ, пасажирське вагонне депо «Харків-Сортувальний» матиме офіційний дозвіл на ремонт пасажирського рухомого складу в обсязі КВР. Наразі депо вже має подібні атестати на виробничу діяльність в обсязі КР-1, ДР, ТО-3, ТО-2 та ТО-1.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають