9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Дарницький вагоноремонтний завод закуповує 500 вантажних піввагонів

За інформацією порталу ua-tenders.com, в розділі відкритих торгів ProZorro були оприлюднені дані про початок тендерного конкурсу, предметом закупівлі в якому стануть 500 вантажних піввагонів загального призначення. Ініціатором процедури виступив Дарницький вагоноремонтний завод – структурний підприємство ВАТ «Укрзалізниця» – найбільшого оператора залізничних перевезень в Україні.

Для підвищення ефективності залізничних вантажоперевезень, керівництво «Укрзалізниці» намагається доповнювати і модернізувати матеріально-технічне оснащення всіх структурних підприємств компанії. На закупівлю п’яти сотень вантажних піввагонів загального призначення «Дарницький вагоноремонтний завод» отримав 499 мільйонів гривень. За правилами проведення Євроторг, до участі в конкурсі допускаються як вітчизняні виробники, так і зарубіжні компанії, здатні надати техніку, що відповідає параметрам замовника в інформації, що додається до заявки на проведення торгів. Повідомляє Національний промисловий портал.

Подача пропозицій від організацій, які виявили бажання брати участь у відкритих європейських торгах ProZorro, стартує з моменту появи інформації про закупівлю (18.01.2017) і закривається 20 лютого поточного року. Таким чином, на внесення заявки організації отримують трохи більше п’яти тижнів.

За цей час організаціям, які планують подати пропозицію, пропонується отримати уточнення: період надання консультацій від ініціатора процедури закривається 10 лютого. У той же час, у разі виявлення невідповідностей, до 16.02 учасник конкурсу зберігає за собою право на оскарження деяких положень процедури закупівлі. До участі в торгах допускаються організації, здатні надати електронні банківські гарантії і внести повну суму тендерного забезпечення (4 998 000 грн),. В цілому, на закупівлю 500 вантажних залізничних напіввагонів, «Дарницькому вагоноремонтному заводу» виділено 499 800 000 гривень з бюджету «Укрзалізниці». Аукціон з подальшим розкриттям тендерних пропозицій буде проходити в один лот. Визначено дату проведення відкритих торгів – 28 березеня 2017 року, сам же аукціон стартує в 11:32 за Київським часом. В результаті, замовнику доведеться вибрати постачальника, який подав найвигіднішу пропозицію. За проектом договору, розміщеному на сайті системи ProZorro, вантажні піввагони загального призначення повинні бути доставлені за адресою, вказаною в тендерній документації, до 30 червня 2017 року.

Останні новини:

Зараз читають