9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Daewoo займеться в Україні випуском сільгосптехніки

blankМінагрополітики і корейська компанія «Posco Daewoo» підписали протокол про наміри щодо оновлення парку сільгосптехніки для малих і середніх фермерів. Однак протоколом справа не закінчилася.

Як стало відомо редакції AgroPravda.com, 27 лютого пройшов новий етап переговорів. І якщо раніше висловлювалися припущення про те, що корейці обмежаться пільговими кредитами або лізингом, то тепер можна стверджувати, що в Daewoo намір зайнятися випуском сільгосптехніки в Україні.

Для наших іноземних партнерів інвестування в українське сільськогосподарське машинобудування є дуже перспективним напрямком. З кожним роком аграрний сектор в Україні стає все більш потужним і попит на якісну техніку тільки зростає, – зазначив перший заступник міністра агрополітики Максим Мартинюк.

За його словами, спільне виробництво техніки в Україні буде вигідним для обох сторін. Так, на сьогоднішній день національне машинобудування отримало комплексну підтримку з боку держави. Крім того, нова техніка може використовуватися не тільки в Україні, але і поставлятися в інші країни.

Останні новини:

Зараз читають