9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Цього року «КрАЗ» планує випустити нову суперлегку вантажівку

Кременчуцький автомобільний завод (КрАЗ), найбільший український автовиробник, у середині 2022 року планує випустити суперлегку міську вантажівку КрАЗ-малюк із сегмента розвізних вантажівок.

Про це в інтерв’ю журналістам програми «ФАКТИ ТИЖНЯ.100 хвилин з Оксаною Соколовою» повідомив гендиректор «АвтоКрАЗу» Роман Черняк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «Кременчуцька газета».

«На сьогодні, за 10 останніх років, ми по вантажопідйомності знизили з 35 тонн до 5 тон. Нами розроблено міський КрАЗ з сегменту розвізних вантажівок. Ми плануємо десь на літо ще одну модель малої вантажопідйомності – в районі 5 тонн. Повірте, раніше у нас був створений технологічний цикл під великі машини і перейти на більш малі машини дуже не просто. Ми для цього закуповуємо нове, сучасне обладнання. Працюємо над цим, аби розшитими гаму машин, які випускатимемо», – сказав Р.Черняк.

Дані про характеристики, габаритні розміри і двигун поки не розкриваються. Новий суперлегкий КрАЗ зможе використовуватись у міському циклі та буде обладнаний різноманітними надбудовами.

«АвтоКрАЗ» щомісяця випускає близько 20 автомобілів. До кінця 2021 року підприємство мало намір збільшити показник до 50 автомобілів на місяць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають